Новини

0809.2020
15 депутатів Хмельницької міської ради досі не прозвітували про свою роботу 2019 році

В Хмельницькому презентували практики звітування, що використовують депутати Хмельницької міської ради.

3003.2020
Коронавірус і робота місцевих рад: які українські міста заборонили громадянам приходити на сесії

Коронавірус вніс суттєві зміни у роботу Верховної Ради та місцевих рад: з одного боку, депутати зрозуміли реальну загрозу та не поспішають приходити на сесії, а, з іншого боку, якраз у час кризи рішення рад мають бути швидкими та нерідко ухвалюватися на позачергових сесіях, зібратися на які з огляду на карантинні обмеження буває непросто. Всеукраїнська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» підготувала огляд ситуації, яка склалася з проведенням сесій у 16 містах – обласних центрах та Краматорську.

 
1801.2020
Хмельницька міська рада: найбільш резонансне питання проголосоване у 2019 році

Найбільш скандальним рішенням сесій Хмельницької міської ради у 2019 році було зміна цільового призначення земельної ділянки за адресою: вул. Прибузька, 5/1. Рішенням №58 від 9 жовтня 2019 року міська рада змінила призначення цієї землі з «07.02 - для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту - землі рекреаційного призначення» на «02.10 - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури - землі житлової та громадської забудови». 

0206.2019
Завершилася Атестація місцевих депутатів за підсумками третього року повноважень

Експерти кампанії Атестація депутатів місцевих рад підвели підсумки роботи депутатів міських рад 16 обласних центрів України за третій рік повноважень. Результати дослідження показали, що більшість місцевих депутатів не керуються принципом відкритості і прозорості у своїй діяльності, мають не високий рівень дисципліни, а також не бажають звітувати на відкритій зустрічі із виборцями. Проте є значна частина депутатів, які в своїй діяльності дотримуються базових стандартів відкритості, прозорості, доброчесності та підзвітності.

3005.2019
В червні запускається веб-платформа «Атестація депутатів місцевих рад

Веб-платформа акумулює всі інформаційні та аналітичні продукти громадської кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка наразі охоплює 17-ть областей: Одеську, Миколаївську, Херсонську, Краматорську, Дніпровську, Харківську, Київську, Чернігівську, Вінницьку, Полтавську, Кропивницьку, Черкаську, Рівненську, Львівську, Івано-Франківську, Хмельницьку, Луцьку міські ради, а також Одеську обласну раду та ще 5-ть міських рад Одеської області.

 • <<
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ...
 • 11
 • >>
 • Останні матеріали