Новини

1705.2024
Жоден депутат Хмельницької міської ради не прозвітував про свою роботу за 2023  рік

Експерти громадської організації “Хмельницька ініціатива” в рамках всеукраїнської громадської кампанії “Атестація депутатів місцевих рад” проаналізували, як минула звітна кампанія обранців міста Хмельницький за 2023 рік діяльності.

1212.2023
Як проводять прийом громадян депутати Хмельницької міської ради

Згідно статті 10 закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати місцевих рад зобов’язані вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців. В рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» представники ГО «Хмельницька ініціатива» презентували результати моніторингу роботи приймалень депутатів Хмельницької міськради.

3110.2023
Учасники кампанії «Молодь у місцевому врядуванні» провели зустріч із депутатами Хмельницької міськради міськради

В рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» учасники кампанії «Молодь у місцевому врядуванні» здійснили навчальний візит до Хмельницької міськради.

1910.2023
Учасники кампанії «Молодь у місцевому врядуванні» провели зустріч із депутатами Хмельницької міськради міськради

 У Хмельницькому в рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» активна молодь зустрілася із депутатом Хмельницької міськради. У Хмельницькому в рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» активна молодь зустрілася із депутатом Хмельницької міськради.

1710.2023
Про що пишуть депутати хмельницької громади у соціальних мережах?

Всі депутати Хмельницької міської ради зареєстровані у соціальній мережі Фейсбук. З них 20 депутатів, а це 48% загального складу, не використовують соціальну мережу як додатковий канал комунікації з мешканцями. Громадська організація “Хмельницька ініціатива” в межах громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад" дослідила як використовують соціальну мережу Фейсбук депутати Хмельницької міської ради.

 
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 13
  • >>
  • Останні матеріали