Новини

0604.2018
Публічні закупівлі Хмельницької міської ради та їх статус громадяни можуть побачити на її офіційному сайті

Сьогодні відбулось друге засідання робочої групи з підвищення прозорості роботи Хмельницької міської ради. Особлива увага була приділена питанню висвітлення житлової політики на офіційному сайті ради. Зокрема, на ресурсі з’явиться окрема вкладка «Житлова політика», у ній вже найближчим часом можна буде ознайомитись з титульними списками  на виконання робіт у галузі житлово-комунального господарства. А протягом двох місяців мешканці зможуть ознайомитись з графіком проведення капітальних ремонтів будинків на сайті ради.

 

2003.2018
Відкриті електронні реєстри та онлайн черги: як робота Хмельницької міської ради ставатиме прозорішою

До вересня цього року мешканці Хмельницького зможуть побачити коли саме будуть відремонтовані їхні будинки, ознайомитись з переліком комунального майна та закупівлями, що проводить міська рада

2802.2018
Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу – рух регіонів на шляху до європейського економічного простору

«Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: три роки на шляху України до єдиного європейського економічного простору» - конференція, яка відбулася 26 лютого 2018 року в Premier Hotel Rus. Експерти з регіонів ділилися результатами досліджень євроінтеграційних процесів. Організатором заходу виступив Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. 

0409.2017
Голову Хмельницької ініціативи включено до робочої групи зі створення наглядових рад при комунальних підприємствах Хмельницького

Розпорядженням міського голови міста Хмельницького №222р від 29.08.2017 голову ГО "Хмельницька ініціатива" включено до складу робочої групи  по запровадженню наглядових рад на підприємствах, що належать до комунальної власності територіальної громади міста. Рішення про створення наглядових рад при комунальних підприємствах вже прнийняті у Тернополі, Чернівцях та Ніжині. Також, запровадити такий механізм управління комунальними підприємствами заплановано у Львові та Житомирі.

 

2803.2017
Однією з найдемократичніших областей України визнано Хмельницьку

У понеділок Хмельничанам було представлено результати дослідження індексу демократичного розвитку областей України. За цим показником область зайняла 3є місце з результатом у 3,4 бали з 5ти можливих. Першість отримала Івано-Франківська область з показником 3,48 бали, друге місце займає Тернопільська область з показником 3,42.

  • <<
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ...
  • 8
  • >>
  • Останні матеріали