Новини

1712.2015
Роль та місце громадських організацій в процесі становлення прозорості та підзвітності органів влади

Голова ГО "Хмельницька інціатива" Олег Черненко прийняв участь у круглому столі "Роль та місце громадських організацій в процесі становлення прозорості та підзвітності органів влади", в що відбувся у Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. У ньому взяли участь Ірина Кушнір – Представник Уповноваженого з питань підготовки конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації, Дарія Слизьконіс та Гюнель Бабакішієва (Центр політичних студій та аналітики), Тетяна Олексюк (Інститут медіа права), Олександр Павліченко (Харківська правозахисна група), Олександр Неберикут (Громадська мережа ОПОРА), Леся Ганжа (Центр UA) та інші представники громадськості. Учасники круглого столу обговорили проблеми, пов’язані з закритістю органів влади та намагались знайти варіанти їх вирішення.

 

0612.2015
 Чи запрацює Стратегія регіонального розвитку Хмельниччини?

Хмельниччина стала чи не першим регіоном в Україні, де було розроблено та прийнято депутатами Хмельницькою обласної ради Стратегію регіонального розвитку до 2020року, ще у 2011році. Це рамковий документ у якому, виходячи з поточної ситуації станом на 2011 рік, заплановано низку динамічних перетворень у економіці. Виконання даної Стратегії заплановано у три етапи 2011-2014рр, 2015-2017рр та 2018-2020рр. На кожному етапі розробляється та приймається відповідний план реалізації стратегії.

3011.2015
Анонс. Круглий стіл «Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Хмельницькій області області: проблеми, досягнення та перспективи»

«1» грудня 2015 року о 15:00 в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва, що за адресою вул.Соборна 33, відбудеться круглий стіл «Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Хмельницькій області: проблеми, досягнення та перспективи». 

2711.2015
Активісти ГО "Хмельницька ініціатива" презентували свої пропозиції змін до регламенту Хмельницької міської ради

Основними принципами роботи новообраних депутатів Хмельницької міської ради повинні стати прозорість та підзвітність. Члени ГО "Хмельницька ініціатива" передали свої пропозоції робочій групі з розробки Регламенту Хмельницької міської ради та увійшли до її складу.

1908.2015
Всеукраїнський форум «Реформи на регіональному рівні: плануємо, впроваджуємо, співпрацюємо»

16-18 липня у м.Київ проходив Всеукраїнський форум «Реформи на регіональному рівні: плануємо, впроваджуємо, співпрацюємо», ініційований Реанімаційним Пакетом Реформ.

  • <<
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • >>
  • Останні матеріали